Ми живемо в епоху глобальних змін, які вимагають від кожного з нас нових познань, істинних почуттів, якісних дій. Чому відбуваються такі зміни на планеті? Якою має стати людина, щоб вбудуватися в мінливий світ? І де та керуюча система, яка визначає ці зміни навколо нас?

Науковці вже давно підтвердили наявність «центру керування Планетою» - сили або Абсолюту, який регулює закони існування живого світу та матерії на Землі.

Епохи міняються одна за одною, гинуть цивілізації та народжуються нові, тим самим змінюючи саму суть людства, сприйняття навколишнього світу і взаємодії між людьми.

Нам давно вже передрікли появу нової шостої раси, нової епохи - епохи вогню, яку багато хто називає апокаліпсисом. Планета Земля в цілому в неї увійшла. Наразі постало питання про якісне існування всього людства і кожної людини окремо. А це питання часу і поступового перетворення людини. Коли кожен з нас зобов“язаний жити згідно Законів Отця (релігія називає їх Заповідями), бути відповідальним за свої дії перед оточуючими та нащадками, зберігати та пестити землю, яка нас годує...

Існує два шляхи для будь-кого з нас.

Перший шлях — несвідомий. Коли ми не маємо віри і не хочемо міняти нічого у своєму житті і на планеті в цілому.

Це — індивідуальний вибір кожного. Свобода волі недоторканна. Але таких людей мінятися примусять зовнішні фактори: клімат, природа, економіка та геополітика, суспільство-соціум, коли людина змушена буде пристосовуватися до мінливих зовнішніх умов, щоб вижити.

Другий шлях — свідомий. Коли ми досліджуємо нові закони, які диктує нам час, свідомо вдосконалюємося, якісно розвиваємося і здатні керувати своїм життям і творити на планеті Земля.

Саме це і є нашою метою та діяльністю. І навчитися цьому можна на наших лекціях та семинарах.

Навчальні семінари проходять два рази на місяць.

Докладніше дізнайтеся звернувшись до нас формою зворотного зв“язку